LEKCJA 4 – Prezentacja Biznesu Nature’s Sunshine Products

W ostatniej lekcji zapoznamy się szczegółowo z tym jak konkretnie zarabiamy współpracując z firmą Nature’s Sunshine Products.

Co ważne, żeby rozpocząć współpracę, nie musisz kupować żadnych drogich starterów za kilka tysięcy złotych jak to ma często miejsce w innych firmach MLM.

Oczywiście, jeżeli traktujesz ten biznes na poważnie, to dobrze było by rozpocząć współpracę przynajmniej o „Małego Pakietu”, któremu odpowiada wartość 100 Punktów Osobistych. Będzie to dla Ciebie korzystne z tego względu, że jeżeli rozpoczniesz od zakupu tego Pakietu to rozpoczniesz od razu od pozycji Asystent.

W Nature’s Sunshine Products każdy jeden produkt ma określoną wartość punktową. Możesz rozpocząć także jako Klient zakupując wybrane przez siebie produkty, a następnie „po przetestowaniu” ich na sobie podjąć decyzję o współpracy stricte biznesowej.

Moja propozycja jest jednak taka, ażebyś rozpoczął TU I TERAZ i ostro ruszył do działania, gdyż tylko konkretne i dynamiczne działanie przyniesie Tobie dobre zarobki w niedługim czasie.

Zanim zaprezentuję Tobie dwie różne prezentacje Biznesu Nature’s Sunshine Products, to zapoznaj się proszę z wywiadami, których udzielili Dystrybutorzy, którzy już kilka lat temu osiągnęli w firmie rangi Dyrektorskie:

Teraz już możemy przejść do bardziej szczegółowych informacji na temat Planu Marketingowego. Na początku zapoznaj się z pierwszą Prezentacją, która jest bardziej ogólna i porusza także kwestie produktowe. Koleżanka w tej Prezentacji omawia kilka kluczowych produktów, a następnie w kilku słowach mówi o planie wynagrodzeń.

Prezentacja 1:

Teraz zapoznaj się także z drugą Prezentacją, która jest bardziej szczegółowa, a dzięki której odkryjesz cały potencjał zarobkowy jaki ukryty jest na tej niepozornej jednej kartce papieru…

Prezentacja 2 /bardziej szczegółowa/:

Ażeby rozpocząć współpracę najlepiej zakupić jeden z zestawów startowych. Zobacz jakie Zestawy są dostępne TUTAJ

Jeżeli chcesz dołączyć do Biznesu i rozpocząć swoją przygodę współpracując z Firmą Nature’s Sunshine Products, to jeżeli trafiłeś na tą stronę bezpośrednio z mojej rekomendacji to zarejestruj się do firmy TUTAJ

Jeżeli natomiast zostałeś zaproszony przez jednego z moich Partnerów Biznesowych i chcesz dołączyć do Firmy Nature’s Sunshine Products to skontaktuj się z osobą, która poleciła Tobie możliwość współpracy.

W razie jakichkolwiek pytań zawsze możesz do mnie napisać:

piotr.smala.music@gmail.com

Powodzenia!

Piotr Smała

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments