LEKCJA 3 – Działamy w Branży WELLNESS !

W trzeciej lekcji chcę Ci zadać dwa kluczowe pytania:

1.

Czy znasz kogokolwiek kto chce być chory?

2.

Czy znasz kogokolwiek kto chce być biedny?

Przypuszczam, że nie znasz zbyt wielu takich osób. I bardzo dobrze! Każdy człowiek o przytomnym umyśle chce być zarówno zdrowy jak również żyć na odpowiedniej stopie życiowej, jeżeli idzie o stan finansów osobistych.

Współpraca z Firmą Nature’s Sunshine Products jest fantastyczna właśnie z tego powodu, że zaspokaja dwie bolączki wszystkich ludzi:

potrzebę dobrego zdrowia

oraz

potrzebę posiadania większej ilości pieniędzy.

Dlatego właśnie działamy w branży WELLNESS, ażeby pomagać innym ludziom pozbyć się tych dwóch problemów. Od Ciebie zależy czy chcesz sobie tylko dorobić kilkaset złotych do pensji czy może jesteś ambitną i zdeterminowaną osobą, ażeby zarabiać kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Ja należę właśnie do tej drugiej kategorii i takich osób przede wszystkim poszukuję do współpracy. Jeżeli jednak nie jesteś aż tak ambitny to nie ma problemu, możesz zostać zadowolonym Klientem lub Konsultantem, który powie o produktach kilku swoim znajomym.

Firma Nature’s Sunshine Products wypuściła już kilka dobrych lat temu filmik, który w fajny sposób pokazuje Jej filozofię działania, tak różną od firm MLM, gdzie wszyscy są „zwycięzcami” i non stop „lata marynara”… 😉

Zapoznaj się z nim teraz:

A teraz zapoznaj się proszę z wystąpieniem jednego z dyrektorów Nature’s Sunshine Products podczas Gali z okazji 50 Rocznicy działania naszej Firmy:

Na koniec tej lekcji zapoznaj się jeszcze z jednym materiałem video.

Tym razem jest to wypowiedź lekarza współpracującego z Nature’s Sunshine Products, który w bardzo fachowy i merytoryczny sposób mówi o potrzebie suplementacji w dzisiejszych czasach…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments