LEKCJA 2 – Współpracujemy z Firmą Nature’s Sunshine Products

Witam Ciebie serdecznie w drugiej lekcji, w której napiszę Ci dlaczego akurat rekomenduję Tobie współpracę z firmą Nature’s Sunshine Products.

Chcę, ażebyś wiedział, że poza prowadzeniem Bloga, na którym właśnie teraz się znajdujesz, robiłem i cały czas robię różne rzeczy. To co dokładnie działo się u mnie do 34 roku życia, to zamieściłem w mojej książce.

A teraz chcę Ci napisać aktualną prawdę o mnie…

Z pewnością spotkałeś się już wcześniej z różnymi „szpecami” od zarabiania on-line, zarabiania przez internet. Powiem Ci, że testowałem w przeszłości bardzo wiele opcji. Straciłem też niestety ponad 100 000 zł przez takie właśnie „zarabianie on-line”. To była akurat firma Traffic Monsoon, gdzie wpłaciłem kapitał i wszystko super się kręciło przez jakiś czas, ale przyszedł moment, kiedy SEC – Amerykański gówniany urząd zamknął tą firmę. Moim zdaniem firma ta stanowiła poważną konkurencję wobec Google i Facebooka i dlatego musiała zniknąć z rynku… Cóż, polityka jest wszędzie.

Tak czy inaczej nie piszę tego Tobie teraz po to, ażeby się żalić, że straciłem pieniądze z takich czy innych powodów, ale po to, ażebyś miał świadomość, że łatwe pieniądze nigdy nie istnieją…

Pieniądze zawsze biorą się z jakiejś konkretnej pracy, za pomocą której sprawiasz, że życie innych ludzi staje się lepszym miejscem na tej planecie. Tylko za wnoszenie konkretnych wartości do życia innych osób Rynek będzie w stanie Ciebie wynagrodzić. Twoje wynagrodzenie natomiast będzie pochodną tego jak skuteczny jesteś w swoich działaniach.

Zanim ostatecznie trafiłem do firmy Nature’s Sunshine Products, to działałem w kilku różnych firmach. Budowałem m. in. jako jedna z pierwszych biznes AVRIO z moimi dwoma kolegami z Rzeszowa.

Firma nie przetrwała próby czasu i padła po kilku miesiącach…

Następnie zaangażowałem się we współpracę z kolejną polską firmą – Polska Grupa Networkowa Rubicon, która także nie przetrwała próby czasu i zwinęła się w tym modelu biznesowym po około 3 latach…

Czy już wiesz co czego zmierzam?

Idzie o to, że podejmując decyzję o przyłączeniu się do kolejnej firmy MLM moim priorytetem było zaangażowanie się w Projekt Biznesowy, który nie okaże się kolejną efemerydą tylko będzie to stabilny i konkretny Partner Biznesowy!

Teraz już mogę przejść do zaprezentowania konkretnych korzyści dlaczego warto właśnie zaangażować się we współpracę z firmą Nature’s Sunshine Products:

1.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1972 roku, w 2022 roku świętowała swoje 50 urodziny! Jak myślisz? Czy firma, która sprzedaje swoje produkty na całym świecie przez 50 lat jest godnym partnerem do tego, ażeby zaangażować się do budowania razem z nią Twojego biznesu ?

2.

Nature’s Sunshine Products jest pierwszą firmą na Świecie, która zakapsułkowała zioła.

Zobacz film:

3.

Nature’s Sunshine Products jest dostępna na Amerykańskiej Giełdzie NASDAQ. W 1976 roku Nature’s Sunshine wyemitowała swoje akcje w

ofercie publicznej. Początkowo na giełdzie międzystanowej, sprzedając 100 akcji. W 1978 roku akcje firmy pojawiły się na giełdzie NASDAQ.

 

4.

Nature’s Sunshine Products jest od początku do końca odpowiedzialna za produkowanie własnych produktów. Zobacz dwa filmy, które ukazują jak bardzo ważna jest dla firmy jakość produktów:

FILM 1:

FILM 2:

5.

Firma ma najlepiej płacący Plan Marketingowy z jakim się w życiu spotkałem, a znam wiele różnych planów, gdyż współpracowałem wcześniej z kilkoma innymi firmami MLM i widziałem ile wypłacają w struktury. Co bardzo ważne, Nature’s Sunshine Products nigdy nie zmieniła Planu Marketingowego, co oznacza, że wszystko jest na swoim miejscu! Ilekroć byłem wa jakiejś firmie MLM i tam właściciele decydowali się na zmianę Planu Marketingowego, to niedługo później takiej firmy już nie było na Rynku…

6.

Moja osobista rekomendacja.

Firma posiada doskonałe produkty. Używam ich od 2015 roku i mogę z całą odpowiedzialnością potwierdzić ich skuteczne działanie.

Aktualnie firma ma w ofercie trzy gamy produktów:

Nutraceutyki, Autentyczne Olejki Eteryczne oraz Kremy Bremani Care.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments