LEKCJA 1 – W Jakim Modelu Biznesowym Zarabiamy Pieniądze ?

Na samym początku pasuje się przedstawić. Nazywam się Piotr Smała. Nie będę wiele pisał o sobie, gdyż wiele informacji o mnie znajdziesz zarówno na stronie tego Bloga jak również w Internecie. Najważniejsze z Twojego punktu widzenia jest to, że 10 lat temu napisałem książkę o biznesie MLM pt.: „EMELEMOMANIA. Grzeczni Chłopcy Pracują Na Etacie, Niegrzeczni w <PIRAMIDACH>”, a „Praktyczna Szkoła Zarabiania Pieniędzy” jest poniekąd rozwinięciem tej książki oraz przekuciem tez w niej zawartych w praktyczne działania, których celem jest nasze wspólne zarabianie.

Czy ja napisałem „wspólne” ? 🙂

Taaak jest! Działamy bowiem w branży, którą różnie się określa: MLM, multi level marketing, marketing sieciowy, network marketing. Ta praca polega właśnie na budowaniu zespołów ludzi. Jedni z nich pozostaną Twoimi Klientami, a drudzy Partnerami Biznesowymi, czyli takimi „Super Klientami”, którzy nie tylko zakupują produkty sami dla siebie, ale też mocno promują tą działalność pośród innych ludzi.

Być może miałeś już kiedyś styczność z tym modelem biznesowym, może nawet zarobiłeś kiedyś pierwsze pieniądze, ale z różnych względów zaprzestałeś działania w tej branży. Nie będę się teraz dokładnie rozpisywał czym jest MLM. Myślę, że idealnie by było, gdybyś zapoznał się na samym początku z moją książką, którą mogę Ci zupełnie za darmo przesłać na Twój adres e-mail w formie e-booka. Jeżeli jesteś zainteresowany /Miłe Panie 🙂 – do Was oczywiście także skierowany jest ten przekaz, także zapraszam do brania udziału w lekcjach, z powodów jednak tylko praktycznych, ażeby nie robić „zamieszania” w tekście będę się konsekwentnie posługiwał formą „na Ty do Niego”/ to prześlij mi taką prośbę na mój adres e-mail:

piotr.smala.music@gmail.com

OK, przejdźmy zatem do kilku pierwszych konkretnych informacji, które są niezbędne, ażebyś mógł skutecznie zacząć zarabiać pieniądze w branży MLM.

Przede wszystkim chcę, ażebyś wiedział, że System ten tak jest skonstruowany, ażebyś nie musiał działać samemu na własną rękę. Nie będziesz musiał nikomu tłumaczyć, o co w tym chodzi, gdyż po to jest ta zakładka z lekcjami, ażebyś tylko po zarejestrowaniu się do Firmy mógł przekierowywać „swoich ludzi” na tą stronę.

Każdy Twój znajomy oczywiście powinien się zarejestrować do firmy z Twojego linku polecającego, a następnie żeby przerabiał wszystkie te kolejne lekcje tak samo jak Ty. Dzięki temu, że stworzyłem ten System, to Ty nie musisz wymyślać koła na nowo, tylko wystarczy, że będziesz duplikował moje działania zasugerowane w kolejnych lekcjach-etapach oraz ludzie przez Ciebie zaproszeni do Szkoły będą powielać Twoje działania. Na tym właśnie polega fenomen i całe piękno biznesu MLM oraz zasady Duplikacji !

Nawet mając do dyspozycji ten System będziesz musiał się skonfrontować z osobami, które będą sceptyczne, a słysząc od Ciebie, że to jest jakiś „system do zarabiania” mogą być nieufne…

Plus jest natomiast taki, że nikt tutaj nie musi wykupywać żadnego płatnego abonamentu na wiedzę, ani wydawać ani złotówki, ażeby zapoznać się z całą zawartością tej Szkoły. Po za tym miej na uwadze fakt, że ja jestem żywym człowiekiem i występuję pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Prowadzę w tym miejscu bloga o muzyce i jestem człowiekiem, który działa w branży muzycznej od 20 roku życia /aktualnie mam skończone 44 lata/, także po prostu nie stać mnie na to, ażeby wywinąć jakiś numer lub oszukać kogokolwiek. Jestem szczery i transparenty we wszystkich branżach i sferach życiowych w jakich funkcjonuję.

Wróćmy jednak do meritum sprawy…

Jak już pisałem wcześniej, ludzie są różni i nie każdy będzie zachwycony pomysłem, ażeby do Ciebie dołączyć budując razem z Tobą biznes w branży MLM. Może być sytuacja jak w tej bajeczce o Misiach… Jeżeli jej nie znasz to w tym momencie jest czas, ażeby nadrobić „networkowe zaległości”. To jest klasyk MLM, który po prostu trzeba znać:

MLM to nie jest piramida

Drugą bardzo ważną kwestią związaną z naszą branżą jest koncepcja „dochodu pasywnego”. Napisałem o tym dużo w mojej książce, ale możesz szybko „złapać” tą koncepcję zapoznając się z poniższym filmikiem:

Pablo i Bruno, czyli jak pracować mądrze, nie ciężko

To są najważniejsze kwestie, które powinieneś znać zanim przejdziemy dalej.

Na koniec tej lekcji chcę Ci jeszcze powiedzieć o jednej kwestii. To, że ja stworzyłem dla Ciebie ten System nie oznacza wcale, że bezwzględnie musisz się nim posługiwać. Nie, nie musisz. Jeżeli jesteś osobą pracowitą i przedsiębiorczą, to możesz działać po swojemu i nie koniecznie on-line. System jest dla tych najmniej wtajemniczonych ludzi bez żadnego doświadczenia biznesowego. Jest on gotową „franczyzą osobistą”, którą tylko wystarczy uruchomić i duplikować cięgle te same kroki aż do osiągnięcia zamierzonych celów biznesowych/finansowych.

MLM jest o tyle fajnym biznesem, że jest to biznes wolnych ludzi i każdy buduje swoją organizację tak jak chce i potrafi. Szkoła jest tylko opcją na budowanie biznesu z firmą Nature’s Sunshine Products.

W lekcji 2 dowiesz się dlaczego współpracujemy z firmą Nature’s Sunshine Products, a nie z jakąkolwiek inną. Poznasz 6 kluczowych powodów dla których warto podjąć wyzwanie i jak najszybciej rozpocząć współpracę z Nature’s Sunshine Products!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments