Wpis Pierwszy w KATEGORII: „Subiektywnie”

Jest godzina 8:05 dnia 17 lutego 2023 r. Zaraz idę na Policję w charakterze „świadka”. Wydaje mi się, że nic szczególnego w ostatnich tygodniach, a nawet latach nie zrobiłem, co mogłoby mnie zakwalifikować jako „podejrzanego”… Nie chce mi się tam iść, bo wolałbym popracować nad muzyką czy napisać nową reckę na Bloga, ale cóż począć… życie.

To jest mój pierwszy wpis subiektywny czyli taki, w którym nie koniecznie będę pisał o muzyce, a raczej podzielę się z Wami tym, co się u mnie dzieje aktualnie czy też w ogóle jakimiś luźnymi przemyśleniami na temat jakikolwiek… Właściwie to chyba po to właśnie jest blog jako taki, ażeby dzielić się z innymi swoim wewnętrznym światem.

Co porabiam w życiu tak w ogóle?

Po za tym, że cały czas tworzę muzykę, to także pracuję zawodowo. Nie chcę jednak pisać o tym, co robię na co dzień, ażeby zarabiać pieniądze, gdyż to bloga właśnie traktuję bardziej jako miejsce, gdzie dzielę się moimi emocjami oraz wrażliwością artystyczną. Zawodowo wykonuję pracę, którą na swój sposób lubię choć będąc uczciwym muszę przyznać, że nic mnie tak nie cieszy i nie daje spełnienia jak praca twórcza, co by to nie było. Myślę, że jestem uzależniony od tworzenia jako takiego.

Najbardziej lubię komponować muzykę, nagrywać partie gitary elektrycznej, basowej, śpiewać. Lubię też pisać teksty, choć zdecydowanie mniej, aniżeli wymyślać samą melodię i ją rejestrować. Uważam, że ażeby napisać dobry tekst, to trzeba się czymś naprawdę mocno wzruszyć, coś przeżyć dogłębnie, ażeby to wydarzenie czy też stan było/był na tyle intensywny, ażeby po prostu musieć TO wydobyć na zewnątrz…

Z pisaniem tekstów nie jest to więc taka prosta sprawa, gdyż nie tak często miewam takie intensywne stany emocjonalne. Całe szczęście, że są na świecie inni Artyści – Artyści Poeci i można się wspomóc ich przeżyciami używając ich słów do swojej muzyki. Tak właśnie zrobiłem na moim Albumie pt.: „Magia Starożytnych Poetów”, do którego zapoznania się serdecznie zapraszam. Zapraszam także do zapoznania się z moimi innymi Albumami, jest ich już w sumie 6 /5 oficjalnych + 1 nieoficjalny/, do tego jest jeszcze EP pt.: „Hard Pop”.

Dobrze, zaraz będę już kończył…

Wypada zdążyć na spotkanie z Panami Policjantami. 🙂

Chce Wam jeszcze powiedzieć, że są dostępne w sklepie koszulki z motywami naszego Bloga oraz stworzyłem także piękne moim zdaniem projekty koszulek z dziewczynami/kobietami. Jeszcze nikt nic nie kupił i nie wiem czy ktokolwiek kiedykolwiek kupi w tym sklepie…

Tak czy inaczej sklep jest nadal otwarty.

Projektowanie koszulek jest może i fajnym zajęciem, ale w mojej subiektywnej gradacji poczucia szczęścia związanego z tworzeniem, to jednak ten aspekt twórczości jest daleko, daleko za innymi. Przyjmijmy zatem skalę jaką posługuję się do recenzowania Albumów muzycznych

czyli od 1 do 5 uwzględniając także i „połówki”…

Robienie muzy – 5 gwiazdek,

Pisanie artykułów na Bloga – 3,5 gwiazdki,

Projektowanie Grafiki/koszulek – 2 gwiazdki.

Nie spodziewajcie się zatem więcej moich projektów na koszulkach. Nowych treści na Blogu + muzyki ode mnie w formie Albumów LP, ewentualnie EP/Singli – jak najbardziej. Jestem cały czas nienasycony tworzenia i publikowania moich Dzieł.

Z tego się po prostu nie wychodzi nigdy… Dopóki śmierć nas nie rozłączy.

idę na Policję.

Piotr Smała

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments