MODERN ROCK REVOLUTION Rock’s Not Dead! A.D. 2023

Mamy dzisiaj 8 stycznia 2023 roku.

Spóźnione, ale szczere życzenia Noworoczne dla Was wszystkich, którzy będziecie towarzyszyć Nam w tym 2023 roku oraz w następnych latach, a miejmy nadzieję, że nawet i dekadach…

Ostatnie dwa tygodnie były dla nas jako Serwisu bardzo ciężkie, gdyż na dwa dni przed Wigilią Bożego Narodzenia doszło do „wypadnięcia” naszego Bloga z wyszukiwań w google. Nie wiem czy to był jakiś atak hakerski, czy ki diabeł maczał w tym swoje obleśne paluchy. A może nie było w tym ingerencji żadnych istot nie z tego wymiaru… Być może była to po prosu jakaś usterka techniczna związana z nieaktualną wtyczką zainstalowaną na naszym szablonie WordPress… To już jest historia.

Jeżeli już wspomniałem o szablonie…

Otóż jak pewnie doskonale zwróciliście uwagę, mamy nowy, piękny, wypasiony i naprawdę robiący świetne wrażenie Szablon! Szkoda troszkę tych kilkudziesięciu wpisów, które były na starej wersji strony, ale cóż począć: mleko się wylało, a że nie robiłem żadnych kopii zapasowych, to też zasoby te zginęły bezpowrotnie… Udało się na całe szczęście odzyskać prace mojego wiernego kompana w doli i niedoli – pilota kamiennej świątyni! I tak to zakładka: „Pilotowe TOP 10” zawiera zestawienia z czterech ostatnich miesięcy. Uzupełniłem też zakładkę „Artists” i możecie się rozkoszować do woli tymi natchnionymi melodiami…

Tak czy inaczej – Jesteśmy.

Wróciliśmy !!!

Będziemy nadal z pełnym zaangażowaniem wyszukiwać dla Was najbardziej smakowitych kąsków, jeżeli idzie o muzykę „modern rock”, jak również będziemy z lubością przypominać Wam najpiękniejsze, najbardziej spektakularne momenty muzyczne z ostatnich kilku dekad – już pilota w tym głowa. Robi świetną robotę, także jestem spokojny.

Obserwujcie nas, bo tak naprawdę dopiero startujemy i nie zamierzamy szybko wylądować… To już się zaczęło.

Z tego miejsca bardzo pragnę serdecznie podziękować mojemu nowemu Przyjacielowi, którego „znałem” tylko przelotnie… Nie powiem, skąd się znamy ani jak się nazywa, gdyż ta Osoba nie życzy sobie, ażeby zdradzać tu i teraz Jej personalia.

„M.” – dzięki za Twoją nieocenioną pomoc przy wszystkich tych skomplikowanych technicznych aspektach. To dzięki Tobie możemy nadal odkrywać nowe, niezbadane Artystyczne Światy oraz eksplorować je razem z naszymi Czytelnikami.

Dodam jeszcze, że M. był 9 osobą, do której zwróciłem się o pomoc, ażeby odzyskać poprzednią wersję Bloga… Wszystkie wcześniejsze 8 osób, które znałem i nie znałem, miały głęboko w dupie mnie i mój problem…Tylko M. bez żadnych wymówek i zbędnego odwlekania zabrał się do roboty i zrobił to, co należało zrobić!

Dziękuję bardzo M. w imieniu Redakcji Bloga MODERN ROCK REVOLUTION oraz w imieniu tysięcy wspaniałych Osób, które „przewiną się” jeszcze przez nasz Serwis; Artystów jak również Czytelników.

Rock’s Not Dead! A.D 2023 r.

Piotr Smała

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments